KONTAKT

Sakcenter                                      Mail: info@sakcenter.se

Eva Fireborn
Telefon: +46 (0) 763478852    Mail: eva@sakcenter.se

Kristina Sandfors
Telefon: +46 (0) 702944505    Mail: kristina@sakcenter.se

Erika Von Weissenberg
Telefon: +46 (0) 707451514    Mail: erika@sakcenter.se

Liv Ulfsdóttir
Telefon: +46 (0) 704384591    Mail: liv@sakcenter.se

Petra Valén
Telefon: +46 (0) 730819142    Mail: petra@sakcenter.se

Mari Hansson
Telefon: +46 (0) 730317999    Mail: mari@sakcenter.se

Öppet på Sakcenter, onsdagar 17-19 (För att komma in övrig tid kontakta någon av oss)
Polstjärnegatan 14
417 56 Göteborg
Närmaste busshållplats är Lindholmen

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *