Kontakt

Vi har öppet onsdagar kl 17-19.

Om du behöver komma in en annan tid så hör av dig till info@sakcenter.se eller på vår Facebook sida.
Det går också bra att kontakta någon av oss direkt, gärna via sms då vi inte alltid har möjlighet att svara direkt.

Petra Valén
073- 081 91 42
petra@sakcenter.se

Erika von Weissenberg
070- 745 15 14
erika@sakcenter.se

Kristina Sandfors
070-294 45 05
kristina@sakcenter.se

Mari Hansson
073- 031 79 99
mari@sakcenter.se

Liv Ulfsdóttir
070- 438 45 91
liv@sakcenter.se

Eva Fireborn
076- 347 88 52
eva@sakcenter.se